Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
Znáte z TV - Loskuták

Zajímavosti a novinky o izolacích

Prečo zatepliť aj pivnicu?

Pivnicou uniká veľké množstvo tepla a často býva vystavená vlhkosti a spodnej vode. Tiež sa s tým doma stretávate? Vhodná izolácia je účinným spôsobom, ako sa podobných starostí zbaviť. Zistite, ako na to.

Teplo z domu najčastejšie uniká stenami, oknami, stropom, ale aj podlahou. Preto nezabudnite ani na dôkladné zateplenie pivnice.

26.09.2019 Číst dále

Ako sa pripraviť na izoláciu PUR penou?

Budete zatepľovať dom? Chcete, aby izolácia prebehla čo najrýchlejšie, ale neviete ako sa vopred pripraviť?

V našom článku vám poradíme, čo všetko schovať, zakryť alebo utesniť pred samotnou aplikáciou PUR peny.

21.08.2019 Číst dále

Máte miesto podkrovia rozpálenú saunu? Pomôže vám zateplenie aj izbové kvetiny

Nezateplené podkrovie je nočnou morou každého, kto v ňom v lete musí bývať. Ak v ňom ale teplota dlhodobo dosahuje takej hodnoty, že sa podkrovie stáva neobývateľným, je rozhodne na čase s tým niečo robiť. Ideálnym variantom je podkrovie zatepliť. Zaistíte si tým nielen väčší chlad počas leta, ale aj veľké úspory za kúrenie počas zimy. Podkrovie je totiž miesto, kadiaľ uniká najväčšie množstvo tepla. So správnym zateplením môžete výrazne ušetriť na nákladoch za vykurovanie – až 70 %.

04.07.2019 Číst dále

Ideálny čas na zatepľovanie? Máj!

Máte v pláne zatepliť si svoj dom alebo záhradu, ale stále váhate, kedy sa do toho pustiť? Tak na nič nečakajte a začnite ihneď. Jedine tak budete mať svoj dom pripravený už na letné horúčavy. Navyše máj je skvelým obdobím pre zatepľovanie PUR penou, materiálom, ktorý perfektne zateplí každú medzeru a vydrží vám desiatky rokov.

29.04.2019 Číst dále