Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Volné miesta

Obchodno-technický zástupca pre stredné a západné Slovensko

Náplň práce:

  • Vyhľadávanie možností rozšírenia predaja aplikácie PUR peny vo zverenom regióne
  • Zameranie a návrh technického riešenia u zákazníka
  • Poskytovanie informácií o charakteristikách výrobkov a znalosť technologických postupov aplikácie
  • Príprava podkladov pre rozpočtárov, vedenie obchodného prípadu na mieste
  • Úzka spolupráca so svojím obchodným asistentom
  • Udržiavanie a posilňovanie kontaktov so zákazníkmi
  • Získavanie nových zákazníkov
  • Zodpovednosť za technickú pripravenosť zákazky
  • Dodržiavanie bezpečnostných, požiarnych a pracovno-právnych predpisov
  • Presadzovanie firemnej stratégie a značky

Požadujeme:

  • Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou alebo výučný list s maturitou
  • Prax v oblasti stavebníctva minimálne 3 roky (izolačné systémy a úspory energie výhodou)
  • Obchodná a technická zrelosť
  • Reprezentatívne vystupovanie a vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Práca na PC – aktívna znalosť MS Office, internet
  • Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
  • Ochota učiť sa novým veciam, dlhodobý záujem o stavebníctvo
  • VP skupiny B, aktívny vodič, ochota cestovať a obchodovať
  • Orientácia na výsledok

Ponúkame:

  • Perspektívna práca v dynamickom odbore stavebníctva
  • Práca na HPP alebo na IČO, na dobu určitú po dobu jedného roka s možnosťou predĺženia
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Služobný mobilný telefón, notebook a služobný automobil
  • Zaujímavú prácu v rozvíjajúcej sa spoločnosti, zázemie známej značky a lídra na trhu polyuretanových izolácií
  • Predpokladaný nástup: ihned, prípadne podľa dohody
  • Nástupný plat 30.000 Kč plus provízie zo zákaziek

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV a stručný motivační dopis na mail: cv@chytrapena.cz

Aplikačná firma – spolupráca na Slovensku

  • Hľadáme spolupracujúce firmy alebo SZČO, ktoré vlastnia aplikačnú súpravu a vykonávajú striekané izolácie.
  • Ponúkame lukratívnu spoluprácu pod značkou Chytrá pěna.
  • Neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame zmenu, prestaňme si konkurovať a poďme izolovať! Robíme to inak…

V prípade záujmu o bližšie informácie: cv@chytrapena.cz, tel.: +420 703 426 567.