logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

V létě chládek a v zimě teplo.

Co o chytré pěně říkají naši zákazníci?

Dobrý deň Ako som už aj do preberacieho protokolu písal s aplikatormi vasej peny som bol maximalne spokojný, chalani sú odborníci a nič ich nezaskočilo aj napriek tomu že technik ma neupozornil na niektore zaležitosti ako napriklad že komín musí byť obalený tvrdenou vatou a zopar detailov. No páni aplikatori ma na to hneď upozornili a vyriešili sme to operatívne. Rovnako nemali problém s ničím čo sa vyskytlo ako napríklad ťažký prístup k pomúrnici k vôli sklonu strechy , všetko zastriekali ako sa patrí .

10.05.2019
Juraj Horváth

S firmou Chytrá pena som bol veľmi spokojný, rýchla domluva, ústretovosť, seriózna. Oceňujem prístup technika, skvelý tím pracovníkov a ďakujem za umožnenie zmeny termínu bez problémov. Úžasná zmena teploty po aplikácii. Vrelo túto firmu odporúčam.

29.04.2019
Miroslav Vlk

Dobrý deň! Dovoľte mi, aby som sa niekoľkými vetami vyjadril k realizácii zateplenia podkrovia „chytrou penou“ v zrekonštruovanom rodinnom dome v podtatranskej obci Nová Lesná. Moje prvé ale aj ďalšie dojmy z funkčnosti izolácie prekonávajú všetky moje očakávanie. Veľmi dlho som váhal pri výbere správnej firmy. Teraz, z odstupom času vidím, že pri voľbe „chytrej peny“ som urobil správne rozhodnutie. Zmenu teploty a klímy v podkroví sme pocítili ihneď po ukončení aplikácie zateplenia. Okamžite sme museli

21.01.2019
Mgr. Vladimír Fedor

Zateplenie stropu hodnotim pozitivne, citelna zmena klimy, úspora na kúrení. Technici slušní, dobré jednanie a ochota poradiť, dôsledná aplikácia peny.

30.10.2018
Ján Kováčik

Chytrá pena je veľmi spoľahlivá firma, s ktorou je radosť spolupracovať. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo OK a čo sa týka zamestnancov, sú to spoľahliví a pracovití ľudia, ktorí dokážu aj nemožné. Veľká vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

24.04.2017
Vařák Richard, Štípa u Zlína

Zateplenie je luxusné, predtým sme neustále kúrili naplno, teraz máme krásne teplo aj bez kúrenia.

24.04.2017
Irena Pelclová, Ruda nad Moravou

S kvalitou i prístupom k práci vašich zamestnancov sme boli veľmi spokojní. Hoci sa zhruba po polhodine vyskytla chyba na ovládacom module, zamestnanci prácu dokončili hneď na druhý deň, čo sme veľmi ocenili, pretože sme mali dohodnuté ďalšie práce.

24.04.2017
Lenka Navrátilová, Mašovice

Chválim šikovnosť, rýchlosť a ochotu izolatérov zodpovedať akúkoľvek otázku. Izolácia úplne úžasne plní tak zvukovú, ako aj tepelnú funkciu, teplo sa drží veľmi dlho.

24.04.2017
Lucie Částková, Kladno

Hneď po aplikácii bol poznať rozdiel. Mám doma teplo, aj keď nekúria a v podkroví sa mi úplne zmenila akustika. Už to tam neznie duto a prázdno.

24.04.2017
Jan Klimt, Praha 5

Sme veľmi spokojní, máme plechovú strechu a keď vonku svietilo slnko a teploty dosahovali 20 ° C, izoláciu bolo naozaj poznať - nemali sme tam také teplo ako predtým.

24.04.2017
Petr Trčka, Ořechov u Brna

Všetko prebehlo podľa mojich predstáv, páči sa mi, že nepočujem hluk zvonku a nerušia ma vlaky ani lietadlá. Predtým som si musel prikurovať v krbe, od zateplenia som nekúril ani raz a stále mám vnútri teplo.

24.04.2017
Josef Ondryhal, Jeseník nad Odrou

Je až neuveriteľné, ako veľmi je zateplenie cítiť. Keď večer priložím, ráno vstávam do tepla a nie do chladu, ako predtým.

24.04.2017
Karel Koubek, Dolní Lysečiny, Horní Maršov

Zatepľovala sa časť podlahy a rozdiel je vidieť najmä vtedy, keď svieti slnko a je teplo. V zateplenej časti mám príjemný chládok a v nezateplenej časti je horúco.

24.04.2017
Luboš Blatský, Soběšice, Sušice

Sme veľmi spokojní, zateplenie funguje. Keď je vonku zima, máme doma teplo, a keď je vonku teplo, máme doma príjemný chládok.

24.04.2017
Veronika Balousková, Vrané nad Vltavou

Som veľmi spokojný, všetko prebehlo v poriadku, páčila sa mi celková komunikácia s firmou a profesionálna práca. Teraz mi pomaly stačí zapáliť sviečku a mám doma teplo.

24.04.2017
Vlastimil Tatar, Beroun

Chcela by som Vám ešte raz úprimne poďakovať za perfektne vykonanú prácu pri zatepľovaní pivničných stropov v Ledči nad Sázavou (Haškova ulica). V prízemných bytoch došlo k výraznému otepleniu a tým aj k úspore energetických nákladov. Do nového roku prajem hlavne zdravie a veľa spokojných zákazníkov. Zdravím a ďakujem Jarmila Dvořáková.

24.04.2017
Jarmila Dvořáková, SVJ Ledeč nad Sázavou

So zateplením Vašou firmou sme veľmi spokojní. V novostavbe síce ešte nebývame, ale zmena vnútornej teploty bola rozoznateľná ihneď po nastriekaní. Odhadom sa zvýšila teplota v priestore o 8-10 stupňov. Dalo sa to rozoznať na jednoduchom prípade - pri vonkajších mrazoch nám pravidelne zamŕzala voda v kanvici, ktorá bola v podkroví novostavby. Po nastriekaní už kanva ani pri vonkajších veľkých mrazoch nezamŕzala. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

24.04.2017
p. Žilka, Nosislav

Ďakujem za ochotu a ústretovosť. Na streche sa nám pri väčších výkyvoch teplôt vždy robili veľké cencúle, čo bolo známkou nekvalitnej izolácie. Po aplikácii Vašou firmou cencúle zmizli. Penu môžem len odporučiť.

24.04.2017
Hana Rybáková, Frýdlant nad Ostravicí

S prácou Vašej firmy som veľmi spokojný. Aj vo veľkých mrazoch bol rozoznateľný obrovský rozdiel oproti minulej izolácii z minerálnej vlny. Ako obrovský bonus vidím to, že pena výborne zvukovo izoluje. Oproti minulej izolácii KNAUF je to podstatný rozdiel. Ešte raz vďaka.

24.04.2017
Daniel Spáčil, Slovenská Ves

V podkroví nám vždy veľmi fúkalo a aj pri zatvorených oknách bol rozoznateľný pohyb vzduchu napr. na záclonách. Po nastriekaní peny sa klíma zmenila, prievan úplne zmizol a aj na vnútornej teplote sa to dá rozoznať. Sme veľmi spokojní.

24.04.2017
Blanka Moravcová, Střezetice

Dobrý deň, ďakujem za zateplenie Vašou firmou. Veľmi ma prekvapilo, že nielen, že sa priestor podkrovia tak rýchlo neochladí, keď vonku mrzne, ale tiež je v podkroví podstatne lepšia klíma v lete, keď sú vysoké teploty. Pobyt v ňom je oveľa príjemnejšie než predtým. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

24.04.2017
Svatava Deutschová, Konice

Sme veľmi spokojní. Nielen, že po aplikácii nemusíme toľko kúriť, ale všeobecne sa zlepšilo aj klímu v dome. V zime ide funkčné izolácia spoznať hlavne na snehu, ktorý na streche vôbec netopí a drží sa až do jari. Pena naozaj funguje.

24.04.2017
p. Hal, Chomutov

Pena je super. Sme veľmi spokojní. Predtým nám plynový kotol zapínal takmer každú chvíľu a teraz chvíľu prikúrte počas dopoludnia a potom večer a inak je celý deň vypnutý. S Vašou izoláciou konečne ušetríme a veríme, že ušetrená suma nebude malá. Vďaka.

24.04.2017
Luboš Novák, Měňany

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom firmy Chytrá pena a s rýchlou a bezproblémovou realizáciou. Účinky zateplenia sú fantastické, za kúrenie sme minuli o polovicu menej ako vloni.

24.04.2017
p. Orol, Česká ves