logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
 • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

PRIEMYSELNÁ IZOLÁCIA

picture: top-page

Haly, kontajnery i mrazničky. Chytrá pena pomôže všade

Izolácia veľkých výrobných hál, skladísk, mrazničiek, ale napríklad aj chladiarenských vozov či obytných kontajnerov vám výrazne pomôže znížiť straty na energiách. Investícia do správneho zateplenia priemyselného objektu sa vám vráti do 5−8 rokov.

Chytrá pena vytvorí súvislú vrstvu, ktorá utesní všetky škáry a medzery. Výrazne tak prispieva k udržaniu konštantnej teploty, ktorú v objekte potrebujete – či už ide o zateplenie obytného kontajneru alebo udržanie chladu v mraziarenských vozoch.

Pre každý projekt vám na základe vašich požiadaviek pomôžeme vybrať tú správnu penu. Mäkkou penou zatepľujeme a odhlučňujeme spravidla výrobné haly, tvrdou penou zas zaizolujeme napríklad zásobník na chemikálie. Vy tak budete mať vyriešenú izoláciu na dlhé desaťročia.

Hodí se pro

 • Suterény, pivnice, stropná kondenzácia, trapézové strechy,
 • vzlínání vlhkosti, vlhkosť v pivnici, prádelny, sušiarne,
 • bytové domy, staršie budovy, rekonštrukcia domu

Tabuľka porovnania produktov

Produkt Súčiniteľ prestupu tepla
U podľa ČSN 730540
Tepelný odpor
R
 
Hrúbka nástreku mäkká
pěna EKO S500
Hrúbka nástreku polotvrdá
pena EKO H200
Chytrá pena® ECONOMY U ≤ 0,24 Wm2K  R ≤ 4,05 m2K/W  50 – 150 mm 30 – 90 mm
Chytrá pena® KLASIK U ≤ 0,15 Wm2K R ≤ 6,48 m2K/W   160 – 240 mm 100 – 150 mm
Chytrá pena® PREMIUM U ≤ 0,12 Wm2K  R ≤ 8,38 m2K/W 250 – 310 mm  160 – 190 mm
Chytrá pena® PASIV U ≥ 0,11 Wm2K R > 8,65 m2K/W   320 mm a více 200 mm a více

Nechajte si vypočítať náklady na izoláciu

m2
mm

Vaše dáta sú u nás v bezpečí. Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov

pinguin Pod značkou Chytrá pena je realizovaných už viac než 7720 stavieb, čo z nás činí lídra na trhu so striekanou izoláciou. Nabudúce môžeme prísť aj k vám!

pridať poznámku

 • Dobrý deň Ako som už aj do preberacieho protokolu písal s aplikatormi vasej peny som bol maximalne spokojný, chalani sú odborníci a nič ich nezaskočilo aj napriek tomu že technik ma neupozornil na niektore zaležitosti ako napriklad že komín musí byť obalený tvrdenou vatou a zopar detailov. No páni aplikatori ma na to hneď upozornili a vyriešili sme to operatívne. Rovnako nemali problém s ničím čo sa vyskytlo ako napríklad ťažký prístup k pomúrnici k vôli sklonu strechy , všetko zastriekali ako sa patrí .

  Juraj Horváth

 • S firmou Chytrá pena som bol veľmi spokojný, rýchla domluva, ústretovosť, seriózna. Oceňujem prístup technika, skvelý tím pracovníkov a ďakujem za umožnenie zmeny termínu bez problémov. Úžasná zmena teploty po aplikácii. Vrelo túto firmu odporúčam.

  Miroslav Vlk

 • Dobrý deň! Dovoľte mi, aby som sa niekoľkými vetami vyjadril k realizácii zateplenia podkrovia „chytrou penou“ v zrekonštruovanom rodinnom dome v podtatranskej obci Nová Lesná. Moje prvé ale aj ďalšie dojmy z funkčnosti izolácie prekonávajú všetky moje očakávanie. Veľmi dlho som váhal pri výbere správnej firmy. Teraz, z odstupom času vidím, že pri voľbe „chytrej peny“ som urobil správne rozhodnutie. Zmenu teploty a klímy v podkroví sme pocítili ihneď po ukončení aplikácie zateplenia. Okamžite sme museli

  Mgr. Vladimír Fedor

 • Zateplenie stropu hodnotim pozitivne, citelna zmena klimy, úspora na kúrení. Technici slušní, dobré jednanie a ochota poradiť, dôsledná aplikácia peny.

  Ján Kováčik

 • Chytrá pena je veľmi spoľahlivá firma, s ktorou je radosť spolupracovať. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo OK a čo sa týka zamestnancov, sú to spoľahliví a pracovití ľudia, ktorí dokážu aj nemožné. Veľká vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

  Vařák Richard, Štípa u Zlína

 • Zateplenie je luxusné, predtým sme neustále kúrili naplno, teraz máme krásne teplo aj bez kúrenia.

  Irena Pelclová, Ruda nad Moravou

 • S kvalitou i prístupom k práci vašich zamestnancov sme boli veľmi spokojní. Hoci sa zhruba po polhodine vyskytla chyba na ovládacom module, zamestnanci prácu dokončili hneď na druhý deň, čo sme veľmi ocenili, pretože sme mali dohodnuté ďalšie práce.

  Lenka Navrátilová, Mašovice

 • Chválim šikovnosť, rýchlosť a ochotu izolatérov zodpovedať akúkoľvek otázku. Izolácia úplne úžasne plní tak zvukovú, ako aj tepelnú funkciu, teplo sa drží veľmi dlho.

  Lucie Částková, Kladno

 • Hneď po aplikácii bol poznať rozdiel. Mám doma teplo, aj keď nekúria a v podkroví sa mi úplne zmenila akustika. Už to tam neznie duto a prázdno.

  Jan Klimt, Praha 5

 • Sme veľmi spokojní, máme plechovú strechu a keď vonku svietilo slnko a teploty dosahovali 20 ° C, izoláciu bolo naozaj poznať - nemali sme tam také teplo ako predtým.

  Petr Trčka, Ořechov u Brna

  picture

  Ivan Mach

  Hlavní technik

  123456789

  123456789

  Izolace není jednoduchá záležitost. Jako hlavní technik o tom něco vím a rád zodpovím jakékoliv Vaše technické dotazy.

  Napište mi
  icon

  Ušetríte až 70% nákladů
  na kúrenie

  Nástrekom Chytrej® peny vytvoríme rovnomernú vrstvu bez škár a tepelných mostov. Teplo tak nemá kadiaľ unikať a vám sa citeľne znížia náklady za energie.

  icon

  Návratnosť investície do
  do 5 - 8 let

  Investícia do zateplenia Chytrou penou sa vám vráti do niekoľko málo rokov na úsporách. A to sa vyplatí!

  icon

  Rodinný dom do 200 m² zateplíme 2
  zateplíme už za 1 deň

  Vieme, že čas sú peniaze a nie je radno ním zbytočne plytvať. Na rozdiel od iných izolácií, ktorých aplikácia by trvala aj niekoľko týždňov, sme schopní zatepliť domy počas jediného dňa.

  • icon

   Ušetríte až 70% nákladů
   na kúrenie

   Nástrekom Chytrej® peny vytvoríme rovnomernú vrstvu bez škár a tepelných mostov. Teplo tak nemá kadiaľ unikať a vám sa citeľne znížia náklady za energie.

  • icon

   Návratnosť investície do
   do 5 - 8 let

   Investícia do zateplenia Chytrou penou sa vám vráti do niekoľko málo rokov na úsporách. A to sa vyplatí!

  • icon

   Rodinný dom do 200 m² zateplíme 2
   zateplíme už za 1 deň

   Vieme, že čas sú peniaze a nie je radno ním zbytočne plytvať. Na rozdiel od iných izolácií, ktorých aplikácia by trvala aj niekoľko týždňov, sme schopní zatepliť domy počas jediného dňa.