logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie bytových domov

picture

Zbavte sa starostí na desaťročia. Stavte na kvalitnú izoláciu bytového domu

Komplexné zateplenie a revitalizácia je u väčšiny starších bytových domov nutnosťou. Pokiaľ stavíte na kvalitnú izoláciu, nebudete musieť desiatky rokov zápasiť s neustálymi opravami. Chytrá pena totiž prakticky neubúda, nemizne a nestráca svoje izolačné schopnosti.

S našimi produktmi je možné zaizolovať všetko od základov až po strechu. Polyuretánová pena po nástreku vytvára súvislú vrstvu bez štrbín, ktorými by mohlo utekať teplo a hravo sa aplikuje do ťažko prístupných miest, ako sú povaly a podkrovné byty.

Investícia do izolácie novej generácie  sa vám na úsporách vráti do 3−5 rokov a potom už vám len sporí peniaze, ktoré by ste preplácali za energie. Ďalšou výhodou peny je tiež jej nulová potravinová hodnota, takže neláka hlodavce ani iných škodcov a nevedie ku vzniku plesní. Samotná aplikácia je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m² denne.

Sanácia a revitalizácia striech

Základom pre energetickú úsporu je tiež kvalitne zateplená strecha. Vykonávame zateplenie, hydroizoláciu alebo aj komplexnú sanáciu a revitalizáciu plochých striech a striech s miernym sklonom. Po zateplení tvrdou polyuretánovou penou nanášame ochranné nátery, ktoré si poradia rovnako s UV žiarením, ako aj s agresívnym počasím.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500