logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Zateplenie oblúkových hál

picture

Precízne zateplenie haly ročne ušetrí.

Až niekoľko desiatok tisíc

Či už ide o výrobnú halu, sklad, športovisko či napríklad poľnohospodársku budovu, optimálna teplota je dôležitá nielen pre komfort pracovníkov a návštevníkov, ale tiež pre skladované materiály. Pokiaľ však hala nie je správne zaizolovaná, môže dochádzať k výrazným tepelným stratám, ktoré vzhľadom k veľkosti priestorov môžu činiť ročne aj desaťtisíce korún straty.

Polyuretánová pena sa ľahko nanáša nástrekovou pištoľou aj do horšie prístupných miest a zložitejších konštrukcií a tvorí súvislú vrstvu bez škár a štrbín, ktorými by mohlo teplo unikať.

Úspora aj zníženie prašnosti

Precíznym zaizolovaním ušetríte až 70 % nákladov, ktoré ste doposiaľ na vykurovanie haly vydávali, a celková investícia do zateplenia PUR penou sa vám vráti do 3−5 rokov. Okrem toho, že v zime nebude unikať teplo, rozdiel poznáte aj v lete – hala sa nebude prehrievať.

Ďalším benefitom PUR peny je, že znižuje prašnosť, výskyt alergických reakcií a vytvára zdravé prostredie. Zaizolujeme pre vás rovnako nové haly, ako aj tie staré – zbavíme vás problémov aj v prípade, že vám do haly zateká. Stačí si len objednať nášho technika, ktorý vám vymyslí optimálne riešenie na mieru a ponúkne ten najvhodnejší variant.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500