logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie panelových domov

picture

Nepreplácajte na energiách. Stavte na perfektnú izoláciu

Panelové sídliská sa pomaly, ale isto menia z pozície socialistických stavieb na moderné príjemné bývanie. Súčasťou revitalizácií a zástupu rekonštrukcií je vždy tiež komplexné zateplenie, ktoré výrazne zvýši komfort a zníži poplatky za energie.

Polyuretánová pena sa na zateplenie panelových domov výborne hodí, pretože sa nanáša v oveľa tenšej vrstve než bežné izolačné materiály a je možné ju tak dostať aj do miest, v ktorých sme limitovaní priestorom pre izoláciu. Zaizolujeme s ňou stropy, podlahy, steny, ale napríklad aj fasády, povaly, pivnice, kočikárne a sušiarne. Po nástreku pena nadobudne objem a vytvorí súvislú vrstvu bez štrbín, ktorými by teplo mohlo unikať.

Ušetrite peniaze aj čas

Investícia do zateplenia polyuretánovou penou je síce vyššia, ale na energetických úsporách sa do 3−5 rokov vráti. Jej izolačné vlastnosti sa v priebehu rokov takmer nemenia a pokojne tak môžete na izoláciu na niekoľko desiatok rokov zabudnúť.

Polyuretánová pena tiež vôbec nechutí hlodavcom a ďalším škodcom a nevedie ku vzniku plesní. Aj aplikácia izolácie je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m² denne.

Rekonštruujeme aj strechy

Súčasťou celkovej premeny panelového domu je tiež revitalizácia strechy. Ploché strechy hydroizolujeme a zabezpečujeme ochranným náterom, ktorý si poradí ako s agresívnym UV žiarením, tak s vytrvalým dažďom.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500