Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

terms_conditions

Ďakujeme za Vašu dôveru v náš produkt a služby!

Zákaznícka sekcia Vám ako registrovanému zákazníkovi prináša veľa výhod – a to skutočne len pre Vás!

Čo v zákaznickej sekcii nájdete?


Prehľad pohľadávok
V tejto záložke nájdete prehľad všetkých Vašich zadaných cenových kalkulácií, vrátane aktuálneho stavu konkrétnej kalkulácie v našom systéme. Budete tak vedieť čo sa v daný moment s Vašou požiadavkou práve deje a v akej fázi sa nachádza. Stav se aktualizuje pri každom Vašom prihlásení. Na tomto mieste môžete taktiež priamo požiadať o návštevu technika priamo na Vašu stavbu.


Pohľadávka
Tu môžete zadať cenovú novú kalkuláciu priamo zo svojho profilu – nemusíte tak už vypisovať žiadne doplňujúce informácie.


Můj obchodný tím
Kontaktné informácie na celý obchodný tím, ktorý sa stará práve o Vás a Vaše požiadavky. V prípade potreby tak môžete kontaktovať priamo obchodníka, technika alebo rozpočtára.


Referencie
Na základe zadanej požiadavky na cenovú kalkuláciu Vám systém vygeneroval referenčné projekty realizované vo Vašom okolí – možno budete poznať niekoho, komu sme s izoláciou tiež pomohli. Môžete sa našich zákazníkov priamo spýtať na funkčnosť izolácie, dosiahnuté úspory, ale taktiež na kvalitu našej práce.


Dokumenty
V tejto časti nájdete dokumenty k používaným materiálom spolu s manuálmi k tomu ako pripraviť stavbu alebo jednotlivé konštrukcie na realizáciu izolácie.


Moje údaje
Možnosť editácie vlastných údajov.