logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie novostavieb

picture

Múdre rozhodnutie hneď na začiatku?

Izolácia, na ktorej šetríte.

Pri výstavbe vlastného domu sa môžete rozhodnúť pre kvalitnú izoláciu hneď na začiatku. Ide síce o výraznú investíciu, ale tá sa vám do 3−5 rokov vráti na poplatkoch, ktoré by ste inak preplácali na tepelných únikoch.

Môžete zvoliť energetický štandard podľa vašich predstáv, či už variant zateplenia KLASIK, ktorý spĺňa kategóriu požadovaná, alebo PREMIUM, ktorá splňuje nízkoenergetický štandard. Pre skutočne nízke tepelné úspory nepresahujúce 15 kWh/m² ročne je určená služba PASIV, ktorá v kombinácii s pasívnymi zdrojmi tepla a systémom riadeného vetrania zráža náklady na minimum.

Kompletná izolácia pre novostavby

Ponúkame izoláciu základov, fasád, striech, podláh, stropov, stien, ale aj pivníc a horšie prístupných miest, ako je podkrovie. Chytrá pena po nástreku tvorí rovnomernú vrstvu bez škár a štrbín, ktorými by mohlo teplo unikať. Má skvelé vlastnosti, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemenia – od izolácie budete mať pokoj takmer na doživotie!

Spoľahnúť sa môžete aj na naše hydroizolačné systémy, s ktorými sa nemusíte báť UV žiarenia, prudkého, dlhého dažďa a stojatej vody. Postaráme sa tiež o kvalitnú izoláciu vašich terás či balkónov, aby sa po nich príjemne chodilo a vydržali čo najdlhšie.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500