logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie hotelov

picture

Prevádzka hotela stojí veľa peňazí.

Energie sa však dajú zraziť na minimum

Elegancia, luxus, pohodlie sú hlavnými atribútmi moderných hotelov. Ich prevádzka stojí veľa peňazí, pretože v lete nesmie chýbať poriadna klimatizácia a v zime zasa výkonné kúrenie. Na energiách sa však dá výrazne ušetriť. Stačí len staviť na kvalitnú izoláciu.

Vykonávame izoláciu hotelov od základov až po strechu a taktiež izolujeme celé interiéry, ako sú stropy, podlahy či napríklad podkrovné apartmány.

Bez starostí na doživotie

Polyuretánová pena, izolácia novej generácie, sa pýši vlastnosťami, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemenia, pena neubúda ani nemizne a je možné ju tak s trochou nadsádzky nazvať doživotnou izoláciou. Nástrek je extrémne rýchly a ľahko ho aplikujeme do ťažko prístupných miest.

Realizujeme tiež hydroizoláciu plochých striech a terás pomocou tvrdej peny a ochranného UV náteru, ktorý strechu ochráni pred prehrievaním, UV žiarením, ale aj vytrvalým dažďom.

Investícia do kvalitnej izolácie sa vráti do 3−5 rokov na energetických nákladoch, ktoré by ste inak priplácali na klimatizáciu a kúrenie. A potom už len sporíte.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 28. 5. 2024 21:13