logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie chaty

picture

Aj stará chata sa dá precízne zaizolovať!

Ušetríte za vykurovanie chaty

Chata je ideálnym miestom na trávenie víkendov v letných mesiacoch. Ak si ju však dobre zaizolujete, nič nebráni tomu, si chatovú sezónu poriadne predĺžiť. Nielen, že ušetríte na nákladoch za kúrenie, ešte sa tam budete aj oveľa lepšie cítiť počas horúcich nocí.

Vašu chatu kompletne zaizolujeme od základov, stien, stropov, fasády až po strechu. Pre chaty sa ideálne hodí služba ECONOMY, kde sa maximálna hodnota nástreku blíži požadovanej norme na zateplenie obytných priestorov. Ponúkame tiež nadštandardné zateplenie, vhodné aj pre pasívne domy.

Zateplíme podkrovia aj pivnice

Chytrou penou zateplíme steny, stropy, ale aj podlahy, pri ktorých sme obmedzení malým priestorom, pena sa totiž nanáša v oveľa tenšej vrstve než bežné izolačné materiály. Problém nie je ani v izolácii ťažko prístupných miest, ako sú staré podkrovia či pivnice – polyuretánová pena po nanesení niekoľkonásobne nadobúda objem a vytvára súvislú vrstvu bez vzniku štrbín a škár.

Chytrá pena spĺňa hygienické štandardy, nevedie ku vzniku plesní a na rozdiel napríklad od minerálnej vaty nepriťahuje hlodavce.

Renovácia strechy

Ponúkame tiež zateplenie a hydroizoláciu striech, na ktoré používame tvrdú penu a ochranné nátery silikón či Polyureu, ktoré si poradia ako so slnečným žiarením, tak aj s vytrvalým dažďom. Naše produkty predstavujú ideálnu voľbu pre izoláciu a hydroizoláciu chát, je to totiž investícia , ktorá sa vráti nielen v podobe ušetrených nákladov za energie, ale aj v časovej úspore – na izoláciu si totiž niekoľko ďalších desiatok rokov nemusíte ani spomenúť.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500