logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+421 904 092 669 po−pia 8:00 - 17:00
sk
  • cs

Potřebujete poradit

+421 904 092 669

Tepelná izolácia a zateplenie bungalovov

picture

Užite si príjemné bývanie v bungalove.

A nestresujte sa účtami za energie!

Prízemné domy zvané bungalovy sú čím ďalej, tým obľúbenejšie, a to nielen u rodín s deťmi a osôb so zdravotným obmedzením, ale u všetkých, čo majú radi všetko po ruke. Majú mnoho benefitov, ktoré môžete ešte znásobiť kvalitnou izoláciou Chytrou penou, s ktorou výrazne ušetríte náklady na kúrenie, ale aj na klimatizáciu.

Pre izoláciu Chytrou penou sa môžete rozhodnúť už od samotného počiatku stavby a izolovať všetko od základov až po strechu. Pena skvelo zaizoluje podlahy, stropy a steny aj v bungalovoch, ktoré rekonštruujete. Má veľké množstvo výhod, aplikácia je veľmi rýchla a keďže pena prakticky nemizne a neubúda, máte doživotne vystarené.

Úroveň energetického štandardu zateplenia je na vás, môžete zvoliť buď variant ECONOMY, ktorý poskytuje kvalitné zateplenie za príjemnú cenu alebo napríklad variant PASIV, s ktorým môžete zraziť náklady na úplné minimum.

Strechy a vonkajšie aplikácie

Izolujeme tiež strechy s mierne šikmým sklonom, fasády a ďalšie vonkajšie aplikácie. Účinnú ochranu povrchu zaisťujeme pomocou hydroizolačných systémov, ktoré si hravo poradia ako s agresívnym UV žiarením, tak s dlhodobým dažďom.

Zaujala Vás táto ponuka?

Chcem spočítať cenu
ChytraPena.cz
logo Viac než izolácia...

Potrebujete poradiť?

+420 735 700 770 po−pia 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500