Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Zateplenie oblúkových hál

Precízne zateplenie haly ročne ušetrí.
Až niekoľko desiatok tisíc

Či už sa jedná o výrobnú halu, sklad, športoviská, či trebárs poľnohospodársku budovu, optimálna teplota je dôležitá nielen pre komfort pracovníkov a návštevníkov, ale aj pre skladované materiály. Ak je však hala zle zaizolovaná, môže dochádzať k výrazným tepelným stratám, ktoré vzhľadom k veľkosti priestorov môžu robiť ročne aj desaťtisíce korún straty.

Polyuretánová pena sa ľahko nanáša nástrekovou pištoľou i do horšie prístupných miest a zložitejších konštrukcií a tvoria súvislú vrstvu bez škár a skulinek, ktorými by mohlo teplo unikať.

Úspora aj zníženie prašnosti

Precíznym zaizolovaním ušetríte až 70% nákladov, ktoré ste doteraz na vykurovanie haly vydávali a celková investícia do zateplenia PUR penou sa vám vráti do 3-5 rokov. Okrem toho, že v zime nebude unikať teplo, rozdiel spoznáte aj v lete - hala sa nebude prehrievať.

Ďalším benefitom PUR peny je, že znižuje prašnosť, znižuje výskyt alergických reakcií a vytvára zdravé prostredie. Zaizolujeme pre vás ako nové haly, tak tie staré - zbavíme vás problémov aj v prípade, že vám do haly zateká. Stačí si len objednať nášho technika, ktorý vymyslí optimálne riešenie na mieru a ponúkne vám tú najvhodnejšiu variantu.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku