Viac než izolácia ...
AKCIA 10 % zľava

Zaistite si ceny roku 2018 aj v roku 2019

Na realizáciu v januári a februári vám dáme zľavu 10% .

Zatekanie do strechy

Zateká vám do plochej strechy?
Aké sú najčastejšie príčiny?

Najčastejšou príčinou ťažkostí je netesnosť strešného plášťa a zatekaniu vody a tiež problémy s parami, ktoré kondenzujú v strešnom plášti - teplý vzduch stúpa nahor, v plášti sa ochladí a skondenzuje, čím premáča a zničí tepelnú izoláciu. U nezateplených striech hrozí iba zatekanie, nie kondenzácie pár.

Pri plochých striech je najčastejšou príčinou voľba nevhodného materiálu, zlý postup pri stavbe, nedostatočná údržba, alebo tiež opotrebenie materiálu. To všetko vedie k ničeniu tepelnej izolácie a hydroizolácie, poničeniu stavebných materiálov a následky vidíme aj v interiéri .. Pri plochých striech je preto kľúčový každý detail prestupu, bezchybné napojenie hydroizolačných materiálov a samozrejme precízne finálna úprava povrchu plochej strechy.

Odborné prevedenie je na nezaplatenie

V prípade, že vás zatekanie trápi, odporúčame vám kompletný sanáciu strechy, v ktorej strechu zateplíme nástrekom tvrdej polyuretánovej peny a opatríme hydroizolačným náterom, ktorý je vysoko odolný proti UV žiareniu a dostatočne ochráni krytinu pred vonkajšími vplyvmi a zatekaním. Vďaka skúsenostiam našich aplikátorov a profesionálne aplikácii sa už nemusíte obávať problémov so zatekaním či s kondenzáciou pár na niekoľko ďalších desiatok rokov.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku