Viac než izolácia ...

Tepelná izolácia a zateplenie wellness centier

S Chytrou penou je izolácia sauny hračka

Wellness centrá sú miestom odpočinku a príjemnej relaxácie. Ich nevyhnutnou súčasťou sú sauny, infrasauny, parné kabíny a podobne. Takáto centrá sú na prevádzku spravidla náročná a preto je potrebné starostlivo vybrať správnu izoláciu, s ktorou je možné náklady minimalizovať .

Tradičné izolačné materiály, ako je potrebné minerálna vata, majú mnoho nevýhod, okrem toho, že sú nasiakavé, majú vysokú hmotnosť a je ich potrebné silnávrstva. Izolácia polyuretánovou penou sa naopak nanáša v menších vrstvách a hodí sa aj tam, kde sme obmedzení priestorom .

Izolujte chytro a rýchlo

Vďaka tvrdej polyuretánovej pene EKO H 200 dokonale tepelne zaizolujeme stropy, steny či podlahy. Táto pena má jednu z najnižších tepelných vodivosťou a je teda dokonalý izolant pre sauny či parné kabíny . Pena je neobyčajne trvanlivá, prakticky nemení svoje izolačné vlastnosti a môžeme s ňou počítať aj na niekoľko desiatok rokov dopredu !

Vieme, že čas je pri výstavbe wellness centra veľmi dôležitý. S Chytrou penou dokážeme zaizolovať až 200 m 2za púhy deň.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
viac
+ Pridať poznámku