Viac než izolácia ...

Tepelná izolácia a zateplenie škôl

Žiaci musia mať vysoký komfort.

Aby sa im dobre učilo

Priestory základných a stredných škôl musí zodpovedať veľkému množstvu technických a hygienických predpisov, aby sa žiaci nezranili a nič im nebránilo v plnohodnotnom nasávania informácií.

Dôležitou súčasťou technického vybavenia je aj kvalitná izolácia, vďaka ktorej sa budova v lete neprehrieva a v zime nevymŕza a celkovo tak šetrí náklady spojené s vykurovaním a klimatizáciou miestností.

Izolujte Chytrou penou

Polyuretánová pena spĺňa všetky dôležité technické podmienky a hygienické štandardy. Nevedie k vzniku plesní a má nulovú potravinou hodnotu, takže nepriťahuje hlodavce ani ďalšie škodcu .

Jej ďalšou výhodou je extrémna trvanlivosť, keďže počas rokov prakticky nemení svoje funkčné vlastnosti, vydrží niekoľko desiatok rokov bez nutnosti doplňovania či obmeny . Po nástreku vytvára rovnomerné súvislé povrchy bez škár, ktorými by mohlo unikať teplo a to aj v tých horšie prístupných miestach.

Múdra pena si poradí s podlahami, stropmi, stenami, pôdami i pivnice. Ponúkame tiež zateplenie a hydroizoláciu plochých striech.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
viac
+ Pridať poznámku