Viac než izolácia ...

Tepelná izolácia a zateplenie panelových domov

Nepřeplácejte na energiách

Stavte na izoláciu

Panelové sídliská sa pomaly ale isto mení z  pozície socialistických stavieb na moderné príjemné bývanie. Súčasťou revitalizáciou a radu rekonštrukciou je vždy tiež komplexné zateplenie, ktoré výrazne zvýšia komfort a znížia poplatky za energie.

Polyuretánová pena sa pre zateplenie panelových domov skvele hodí, pretože sa nanáša v ďaleko tenšie vrstve ako bežné izolačné materiály a dá sa tak dať aj do miest, v ktorých sme limitovaní priestorom pre izoláciu.

Zaizolujeme s ňou stropy, podlahy, steny, ale napríklad aj fasády, povaly, pivnice, kočikárne a sušiarne. Po nástreku pena nadobudne na objeme a vytvoria súvislú vrstvu bez skulinek, ktorými by teplo mohlo unikať.

Ušetrite peniaze i čas

Investície do zateplenia polyuretánovou penou je síce vyššia, ale na energetických úsporách sa do 3-5 rokov vráti. Jej izolačné vlastnosti sa počas rokov takmer nemení as pokojom preto na izoláciu môžete zabudnúť na niekoľko desiatok rokov.

Polyuretánová pena tiež vôbec nechutí hlodavcom a ďalším škodcom a nevedie k vzniku plesní. Aj aplikácia izolácie je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m 2 denne.

Rekonštruujeme i strechy

Súčasťou celkovej premeny panelového domu je tiež revitalizácia strechy. Ploché strechy zatepľujeme tvrdou penou EKO H Roof a ošetrujeme ochranným náterom, ktorý si poradí ako s agresívnym UV žiarením, tak s vytrvalým dažďom.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
viac
+ Pridať poznámku