Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie panelových domov

Nepreplácajte na energiách

Stavte na izoláciu

Panelové sídliská sa pomaly ale isto menia z pozície socialistických stavieb na moderné príjemné bývanie. Súčasťou revitalizácie a rekonštrukcie je vždy aj komplexné zateplenie, ktoré výrazne zvýši komfort a zníži poplatky za energie.

Polyuretánová pena sa pre zateplenie panelových domov skvele hodí, pretože sa nanáša v ďaleko tenšej vrstve ako bežné izolačné materiály a dá sa tak dať aj do miest, v ktorých sme limitovaní priestorom pre izoláciu.

Zaizolujeme s ňou stropy, podlahy, steny, ale napríklad aj fasády, povaly, pivnice, kočikárne a sušiarne. Po nástreku pena zväčší objem a vytvorí súvislú vrstvu bez medzier, ktorými by teplo mohlo unikať.

Ušetrite peniaze i čas

Investícia do zateplenia polyuretánovou penou je síce vyššia, ale na energetických úsporách sa do 3-5 rokov vráti. Jej izolačné vlastnosti sa počas rokov takmer nemenia a pokojne preto na izoláciu môžete zabudnúť na niekoľko desiatok rokov.

Polyuretánová pena tiež vôbec nechutí hlodavcom a ďalším škodcom a nevedie k vzniku plesní. Aj aplikácia izolácie je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m2 denne.

Rekonštruujeme i strechy

Súčasťou celkovej premeny panelového domu je tiež revitalizácia strechy. Ploché strechy ošetrujeme ochranným náterom, ktorý si poradí ako s agresívnym UV žiarením, tak s vytrvalým dažďom.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku