Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Tepelná izolácia a zateplenie novostavieb

Chytré rozhodnutie hneď na začiatku?

Izolácia, na ktoré sporíte

Pri výstavbe vlastného domčeka sa môžete rozhodnúť pre kvalitnú izoláciu hneď na začiatku. Jedná sa síce o výraznú investíciu, ale tá sa vám do 3-5 rokov vráti na poplatkoch, ktoré by ste inak přepláceli na tepelných únikoch .

Môžete zvoliť energetický štandard podľa vašich predstáv, či už variant zateplenie KLASIK, ktorá plní kategóriu požadovaná, alebo Premium, ktorá spĺňa nízkoenergetický štandard. Pre naozaj nízke tepelné úspory nepresahujúcou 15kWh / m 2 ročne je určená služba PASIV, ktorá v kombinácii s pasívnymi zdrojmi tepla a systémom riadeného vetrania zráža náklady na minimum.

Kompletné izolácie

Ponúkame izoláciu základov, fasád, striech, podláh, stropov, stien, ale aj pivníc a horšie prístupných miest ako je pôda. Chytrá pena po nástreku tvorí rovnomernú vrstvu bez škár a škár, ktorými by mohlo teplo unikať. Má skvelé vlastnosti, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemení - od izolácie budete mať pokoj takmer na doživotie!

Spoľahnúť sa môžete aj na naše hydroizolačné systémy, s ktorými sa nemusíte báť UV žiareniu, prudkého, dlhého dažďa a stojaté vody. Postaráme sa aj o kvalitnú izoláciu vašich terás či balkónu, aby sa po nich príjemne chodilo a vydržali čo najdlhšie.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku