Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie novostavieb

Múdre rozhodnutie hneď na začiatku?

Izolácia, na ktorej šetríte.

Pri výstavbe vlastného domčeka sa môžete rozhodnúť pre kvalitnú izoláciu hneď na začiatku. Jedná sa síce o výraznú investíciu, ale tá sa Vám do 3-5 rokov vráti na poplatkoch, ktoré by ste inak preplácali na tepelných únikoch.

Môžete zvoliť energetický štandard podľa Vašich predstáv, či už variant zateplenie KLASIK, ktorý spĺňa kategóriu požadovaná, alebo Premium, ktorý spĺňa nízkoenergetický štandard. Pre naozaj nízke tepelné úspory nepresahujúcou 15kWh/m2 ročne je určená služba PASIV, ktorá v kombinácii s pasívnymi zdrojmi tepla a systémom riadeného vetrania zráža náklady na minimum.

Kompletné izolácie

Ponúkame izoláciu základov, fasád, striech, podláh, stropov, stien, ale aj pivníc a horšie prístupných miest ako je pôda. Chytrá pěna po nástreku tvorí rovnomernú vrstvu bez škár a medzier, ktorými by mohlo teplo unikať. Má skvelé vlastnosti, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemenia - od izolácie budete mať pokoj takmer na doživotie!

Spoľahnúť sa môžete aj na naše hydroizolačné systémy, s ktorými sa nemusíte báť UV žiarenia, prudkého, dlhého dažďa ani stojaté vody. Postaráme sa aj o kvalitnú izoláciu Vašich terás či balkónov, aby sa po nich príjemne chodilo a vydržali čo najdlhšie.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku