Viac než izolácia ...

Tepelná izolácia a zateplenie hotelov

Prevádzka hotela stojí veľa peňazí.

Energia sa však dajú zraziť na minimum

Elegancia, luxus, pohodlie sú hlavnými atribútmi moderných hotelov. Ich prevádzka stojí veľa peňazí, pretože v lete nesmie chýbať poriadna klimatizácie a v zime zasa výkonné vykurovanie. Na energiách sa ale dá výrazne ušetriť. Stačí len staviť na kvalitnú izoláciu.

Vykonávame izoláciu hotelov od základov až po strechu a tiež izolujeme celé interiéry, ako sú stropy, podlahy či trebárs pôdne apartmány. Pomôžeme vám ale aj s  izoláciou bazénov, sáun a hotelových wellness centier.

Bez starostí na doživotie

Polyuretánová pena, izolácia novej generácie sa chváli vlastnosťami, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemení, pena neubúda ani nemizne a možno ju preto s trochou nadsázky nazvať doživotnú izoláciou. Nástrek je extrémne rýchly a ľahko ho aplikujeme do ťažko prístupných miest .

Vykonávame tiež zateplenie a hydroizoláciu plochých striech a terás pomocou tvrdej peny a ochranného UV náteru, ktorý strechu ochráni pred prehrievaním, UV žiarením, ale aj vytrvalým dažďom.

Investície do kvalitnej izolácie sa vráti do 3-5 rokov na energetických nákladoch, ktoré by ste inak priplácal na klimatizáciu a vykurovanie. A potom už len sporíte.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
viac
+ Pridať poznámku