Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie hotelov

Prevádzka hotela stojí veľa peňazí

Energie sa však dajú zraziť na minimum

Elegancia, luxus, pohodlie sú hlavnými atribútmi moderných hotelov. Ich prevádzka stojí veľa peňazí, pretože v lete nesmie chýbať poriadna klimatizácia a v zime zase výkonné vykurovanie. Na energiách sa ale dá výrazne ušetriť. Stačí len staviť na kvalitnú izoláciu.

Vykonávame izoláciu hotelov od základov až po strechu a tiež izolujeme celé interiéry, ako sú stropy, podlahy či trebárs podkrovné apartmány.

Bez starostí na doživotie

Polyuretánová pena, izolácia novej generácie sa môže pochváliť vlastnosťami, ktoré sa v priebehu rokov prakticky nemenia. Pena neubúda ani nemizne a možno ju preto s trochou nadsázky nazvať doživotnou izoláciou. Nástrek je extrémne rýchly a ľahko ho aplikujeme aj do ťažko prístupných miest .

Vykonávame tiež hydroizoláciu plochých striech a terás pomocou tvrdej peny s ochranným UV náterom, ktorý strechu ochráni pred prehrievaním, UV žiarením, ale aj vytrvalým dažďom.

Investícia do kvalitnej izolácie sa vráti do 3-5 rokov na energetických nákladoch, ktoré by ste inak priplácali za klimatizáciu a vykurovanie. A potom už len šetríte.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku