Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie chaty

Aj stará chata sa dá precízne zaizolovať!

Ušetríte za vykurovanie chaty

Chata je ideálnym miestom pre trávenie víkendov v letných mesiacoch. Ak si ju však dobre zaizolujeme, nič nebráni tomu, si chatársku sezónu poriadne predĺžiť. Nielenže ušetríte na nákladoch za vykurovanie, ale budete sa cítiť oveľa lepšie počas sparných nocí.

Vašu chatu kompletne zaizolujeme od základov, stien, stropov, fasády až po strechu. Pre chaty sa ideálne hodí služba ECONOMY, kde sa maximálna hodnota nástreku blíži požadovanej norme na zateplenie obytných priestorov. Ponúkame tiež nadštandardné zateplenie, vhodné aj pre pasívne domy.

Zateplíme podkrovia i pivnice

Chytrou pěnou zateplíme steny, stropy, ale aj podlahy, u ktorých sme obmedzení malým priestorom, pena sa totiž nanáša v ďaleko tenšie vrstve ako bežné izolačné materiály. Problém nie je ani v izolácii ťažko prístupných miest ako sú staré pôdy či pivnice - polyuretánová pena po nanesení niekoľkonásobne naberá na objeme a vytvára súvislú vrstvu bez vzniku medzier a škár.

Chytrá pěna spĺňa hygienické štandardy, nevedie k vzniku plesní a narozdiel od minerálnej vaty nepriťahuje hlodavce.

Renovácia strechy

Ponúkame tiež zateplenie a hydroizoláciu striech, na ktoré používame tvrdú penu a ochranné nátery silikón či polyureu, ktoré si poradia ako so slnečným žiarením, tak s vytrvalým dažďom. Naše produkty predstavujú ideálnu voľbu pre izoláciu a hydroizoláciu chát, je to totiž investícia, ktorá sa vráti nielen v podobe ušetrených nákladov na energiu, ale aj v časovej úspore - na izoláciu totiž po niekoľko ďalších desiatok rokov nemusíte myslieť.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku