Viac než izolácia ...

Tepelná izolácia a zateplenie chaty

Aj stará chata sa dá precízne zaizolovať!

Ušetríte za vykurovanie chaty

Chata je ideálnym miestom pre trávenie víkendov v letných mesiacoch. Ak si ju však dobre zaizolujeme, nič nebráni tomu, si chatařské sezónu poriadne predĺžiť. Nielen, že ušetríte na nákladoch na vykurovanie, ale tak sa bude cítiť oveľa lepšie v sparných nociach.

Vašu chatu kompletne zaizolujeme od základov, stien, stropov, fasády až po strechu. Pre chaty sa ideálne hodí služba ECONOMY, kde sa maximálna hodnota nástreku blíži požadovanej norme na zateplenie obytných priestorov. Ponúkame tiež nadštandardné zateplenie, vhodné aj pre pasívne domy.

Zateplíme pôdy i pivnice

Chytrou penou zateplíme steny, stropy, ale aj podlahy, u ktorých sme obmedzení malým priestorom, pena sa totiž nanáša v ďaleko tenšie vrstve, ako bežné izolačné materiály. Problém nie je ani v izolácii ťažko prístupných miest ako sú staré pôdy či pivnice - polyuretánová pena po nanesení niekoľkonásobne naberá na objeme a vytvára súvislú vrstvu bez vzniku medzier a škár.

Chytrá pena spĺňa hygienické štandardy, nevedie k vzniku plesní a na rozdiel napríklad o minerálne vaty, nepriťahuje hlodavce.

Renovácia strechy

Ponúkame tiež zateplenie a hydroizoláciu striech, na ktoré používame tvrdú penu a ochranné nátery silikón či Polyureu, ktoré si poradia ako sa slnečným žiarením, tak s vytrvalým dažďom. Naše produkty predstavujú ideálnu voľbu pre izoláciu a hydroizoláciu chat, je to totiž investícia, ktorá sa vráti nielen v podobe ušetrených nákladov na energiu, ale aj v časovej úspore - na izoláciu si totiž po niekoľko ďalších desiatok rokov nemusíte ani spomenúť.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
viac
+ Pridať poznámku