Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie chalupy

V chalupe nemusíte v zime mrznúť

S vhodnou izoláciou ju môžete navštevovať celoročne

Rozhodnutie zaizolovať vašu chalupu oceníte nielen v tuhých mrazoch, kedy ušetríte náklady na energie, ale aj v letných horúčavách, kedy sa Vám interiér nebude prehrievať. Vašu chalupu zaizolujeme od základov až po strechu, Chytrá pěna sa totiž hodí ako do obytných miestností, tak napríklad aj do garáží a stodôl.

S Chytrou pěnou zaizolujeme podlahy, steny a stropy, terasy, ale tiež napríklad pôdy, podkrovie, pivnice a ďalšie horšie prístupné miesta. Pena sa hodí aj do starých chalúp, kde sme hladinou podlahy, nanáša sa totiž v ďaleko tenšej vrstve než ostatné izolačné materiály.

So službou ECONOMY dostatočne znížite energetickú záťaž Vašej chalupy, čo Vaša peňaženka ocení. Vybrať si však môžete energetický štandard, ktorý Vám najlepšie vyhovuje a premeniť Vašu chalupu napríklad na  pasívnu stavbu.

Opravíme aj strechu Vašej chalupy

Investícia do kvalitnej izolácie sa nezaobíde bez kvalitného zateplenia a hydroizolácie strechy. Ponúkame komplexnú sanáciu a revitalizáciu, poradíme si aj degradujúcimi vrstvami a najrôznejšími defektami.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku