Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Tepelná izolácia a zateplenie chalupy

V chalupe nemusíte v zime mrznúť

S vhodnou izoláciou ju môžete navštevovať celoročne

Rozhodnutie zaizolovať vašu chalupu oceníte nielen v tuhých mrazoch, kedy ušetríte náklady na energie, ale aj v letných horúčavách, kedy sa vám interiér nebude prehrievať. Vašu chalupu zaizolujeme od základov až po strechu, Chytrá pena sa totiž hodí ako do obytných miestností, tak napríklad aj do garáží a stodôl.

S Chytrou penou zaizolujeme podlahy, steny a stropy, terasy, ale tiež treba pôdy, podkrovie, pivnice a ďalšie horšie prístupné miesta. Pena sa hodí aj do starých chalúp, kde sme hladinou podlahy, nanáša sa totiž v ďaleko tenšie vrstve než ostatné izolačné materiály.

So službou ECONOMY dostatočne znížite energetickú záťaž vašej chalupy, čo vaša peňaženka ocenia. Vybrať si však môžete energetický štandard, ktorý vám najlepšie vyhovuje a premeniť vašu chalupu treba v pasívnú stavb .

Opravíme aj strechu na vašej chalupe

Investície do kvalitnej izolácie sa nezaobíde bez kvalitného zateplenia a hydroizolácie strechy. Ponúkame komplexnú sanáciu a revitalizáciu, poradíme si aj degradujúcimi vrstvami a najrôznejšími defekty.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku