Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Tepelná izolácia a zateplenie bytových domov

Zbavte sa starostí na desaťročia.

Stavte na kvalitnú izoláciu bytového domu

Komplexné zateplenie a revitalizácia je u väčšiny starších bytových domov nutnosťou. Ak stavíte na kvalitnú izoláciu, nebudete sa po desiatky rokov musieť zápasiť s neustálymi opravami. Chytrá pena totiž prakticky neubúda, nemiznú a nestráca svoje izolačné schopnosti.

S našimi produkty možno zaizolovať všetko od základov až po strechu. Polyuretánová pena po nástreku vytvára súvislú vrstvu bez skulinek, ktorými by mohlo utekať teplo a ľahko sa aplikuje do ťažko prístupných miest, ako sú pôdy a podkrovné byty.

Investície do izolácie novej generácie sa vám na úsporách vrátia do 3-5 rokov a potom už vám len sporí peniaze, ktoré by ste přepláceli za energie. Ďalšou výhodou peny je tiež jej nulová potravinová hodnota, neláka hlodavce ani iných škodcov a nevedie k vzniku plesní. Samotná aplikácia je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m2 denne.

Sanácia a revitalizácie striech

Základom pre energetickú úsporu je tiež kvalitne zateplená strecha. Vykonávame hydroizoláciu alebo tiež komplexné sanáciu a revitalizáciu plochých striech a striech s miernym sklonom. Po zateplení tvrdou polyuretánovou penou nanášame ochranné nátery, ktoré si poradí ako s UV žiarením, tak s agresívnym počasím.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku