Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie bytových domov

Zbavte sa starostí na desaťročia

Stavte na kvalitnú izoláciu bytového domu

Komplexné zateplenie a revitalizácia je u väčšiny starších bytových domov nutnosťou. Ak stavíte na kvalitnú izoláciu, nebudete po desiatky rokov musieť zápasiť s neustálymi opravami. Chytrá pěna totiž prakticky neubúda, nemizne a nestráca svoje izolačné schopnosti.

S našimi produktami možno zaizolovať všetko od základov až po strechu. Polyuretánová pena po nástreku vytvára súvislú vrstvu bez medzier, ktorými by mohlo utekať teplo a ľahko sa aplikuje do ťažko prístupných miest, ako sú pôdy a podkrovné byty.

Investícia do izolácie novej generácie sa Vám na úsporách vráti do 3-5 rokov, a potom už Vám len šetrí peniaze, ktoré by ste preplácali za energie. Ďalšou výhodou peny je jej nulová potravinová hodnota, neláka hlodavce ani iných škodcov a nevedie k vzniku plesní. Samotná aplikácia je veľmi rýchla, zateplíme až 200 m2 denne.

Sanácia a revitalizácia striech

Základom pre energetickú úsporu je tiež kvalitne zateplená strecha. Vykonávame hydroizoláciu alebo tiež komplexnú sanáciu a revitalizáciu plochých striech a striech s miernym sklonom. Po zateplení tvrdou polyuretánovou penou nanášame ochranné nátery, ktoré si poradia ako s UV žiarením, tak s agresívnym počasím.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku