Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia a zateplenie bungalovov

Užite si príjemné bývanie v bungalove

A nestresujte se s účtami za energie!

Prízemné domčeky nazývané bungalovy čím ďalej tým viac získavajú na obľube nielen u rodín s deťmi a osôb so zdravotným obmedzením, ale u všetkých, čo majú radi všetko po ruke. Majú veľa benefitov, ktoré môžete ešte znásobiť kvalitnou izoláciou Chytrou pěnou, s ktorou výrazne ušetríte na nákladoch zavykurovanie, ale aj na klimatizáciu.

Pre izoláciu Chytrou pěnou sa môžete rozhodnúť na úplnom začiatku stavby a izolovať všetko od základov až po strechu. Pena skvele zaizoluje podlahy, stropy a steny aj v bungalovoch, ktoré rekonštruujete. Má veľa výhod, aplikácia je veľmi rýchla, a pretože pena prakticky nemizne a neubúda, máte doživotne "vystaráno".

Úroveň energetického štandardu zateplenia je na Vás, môžete zvoliť buď variant Economy, ktorý poskytuje kvalitné zateplenie za príjemnú cenu alebo napríklad variant PASIV, s ktorým môžete zraziť náklady na úplné minimum.

Strechy a vonkajšie aplikácie

Izolujeme tiež strechy s mierne šikmým sklonom, fasády a ďalšie vonkajšie aplikácie. Účinnú ochranu povrchu zabezpečujeme pomocou hydroizolačných systémov, ktoré si hravo poradia ako s agresívnym UV žiarením, tak s dlhodobým dažďom.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku