Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Tepelná izolácia a zateplenie bungalovov

Užite si príjemné bývanie v bungalove.

A nestresujte se s účty za energie!

Prízemné domčeky zvané bungalovy čím ďalej tým viac stúpajú na obľube, nielen u rodín s deťmi a osôb so zdravotným obmedzením, ale u všetkých, čo majú radi všetko po ruke. Majú veľa benefitov, ktoré môžete ešte znásobiť kvalitnou izoláciou Chytrou penou , s ktorou výrazne ušetríte náklady na vykurovanie, ale aj na klimatizáciu.

Pre izoláciu Chytrou penou sa môžete rozhodnúť už do samého začiatku stavby a izolovať všetko od základov až po strechu. Pena skvele zaizoluje podlahy, stropy a steny aj v bungalovoch, ktoré rekonštruujete. Má veľa výhod, aplikácia je veľmi rýchla, a pretože pena prakticky nemizne a neubúda, máte doživotne postarané.

Úroveň energetického štandardu zateplenia je na vás, môžete zvoliť buď variant Economy, ktorá poskytuje kvalitné zateplené za príjemnú cenu alebo napríklad variant PASIV s ktorou môžete zraziť náklady na úplné minimum.

Strechy a vonkajšie aplikácie

Izolujeme tiež strechy s mierne šikmým sklonom, fasády a ďalšie vonkajšie aplikácie. Účinnú ochranu povrchu zabezpečujeme pomocou hydroizolačných systémov, ktoré si hravo poradí ako s agresívnym UV žiarením, tak s dlhodobým dažďom.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku