Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Sanácia plochých striech

Rekonštrukcia plochej strechy je vždy háklivá záležitosť a preto vyžaduje zvýšenú pozornosť a skutočnú technickú zdatnosť. V minulosti sa na plochých strechách používalo mnoho rôznych materiálov a spôsoby, akými sa niektorí majitelia alebo správcovia nehnuteľností snažili "zalepiť" tečúcu strechu, predčia všetky fantastické predstavy... videli sme toho už naozaj veľa!

Veľmi častým problémom je tiež enormné preťaženie strechy niekoľkými vrstvami asfaltových pásov, čo neúmerne zaťažuje celú konštrukciu a môže to viesť až k statickému narušeniu stavby.

Sanačný systém Chytrá pena rieši komplexnú revitalizáciu strechy a klampiarskych prvkov, vrátane svetlíkov a ďalších problémových častí strechy.

Na základe podrobného prešetrenia stavu strechy vrátane vlhkosti v konštrukcii a definovaním citlivých miest stanovíme vhodný technologický postup.

Revitalizácia strechy Chytrou penou umožňuje aplikáciu na konkrétny ošetrený povrch a tým, že strešná pena je veľmi ľahká, systém už ďalej nezaťaží strešnú konštrukciu.

Výslednú povrchovú úpravu tvoria hydroizolačné systémy silikón či polyurea s dokonalým riešením všetkých detailov, ktoré navyše poskytujú ochranu izolačnej polyuretánovej peny proti UV žiareniu.

Výsledkom je renovovaná plochá strecha s tepelne izolačnou vrstvou a plne pochôdznou povrchovou úpravou.

Odporúčané produkty

Hodí sa pre

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku