Viac než izolácia ...

Renovácia bazénov

Je veľa zákazníkov, ktorí si zaobstarali bazén už pred viac ako desiatimi rokmi a na takomto bazéne sa už prejavujú závady ako únik vody, praskanie bazéna, drobné trhliny a odlupovanie povrchovej vrstvy apod.

V mnohých prípadoch je jediným riešením bazén vymeniť, čo ale obnáša aj terénne úpravy a s tým spojené znehodnotenie trávnika, chodníčkov a celkovo veľmi nepríjemný zásah do existujúcej podoby našej záhrady a tiež nemalé finančné náklady.

Naša spoločnosť vykonáva profesionálne renovácie bazénov práve pomocou Chytrých membrán polyurea.

 

Polyurea je skvelá pre izoláciu bazénov i vodných nádrží

Vzhľadom k dokonalým hydroizolačným vlastnostiam Chytrej membrány Polyurea je tento systém veľmi vhodný pre izoláciu bazénov a tiež vodných nádrží. Hydroizolačná vrstva polyurey poskytuje dokonalú izoláciu proti vode a je tiež veľmi odolná voči mechanickému zaťaženiu.

Pracovný postup obnáša niekoľko krokov, pri ktorých sa odstránia problémové miesta a celý bazén dostane "nový kabát". Výsledný povrch je opatrený ochranným náterom z alifatickej živice v ľubovoľnom odtieni podľa vzorkovníka RAL a je odolný aj proti chlóru alebo soliam.

Môžeme tiež upraviť okolie bazéna použitím farebných protišmykových úprav kremičitým pieskom a vytvoriť tak dokonalý estetický klenot vašej záhrady.

Použitie je samozrejme vhodné aj pre estetickú úpravu vodných plôch a fontánok v komerčných objektoch, námestiach, parkoch a pod.

Hodí sa pre

  • obnova vrstvy na všechny typy povrchů
  • bazény, nádrže, záchytky, septiky, zásobníky

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
+ Pridať poznámku
Aneta Širancová (hydroizolácia bazéna)

Aneta Širancová

Teamleader

„Krásny a funkčný bazén je snom každej ženy. A sny sa majú plniť.“