Viac než izolácia ...

Prečo izolovať s nami

 • Naša spoločnosť počas svojej existencie realizovala zateplenie Chytrou penou na už viac ako 5.000 stavieb, čo nás stavia do pozície absolútneho lídra trhu.
 • Disponujeme rozsiahlou sieťou referenčných zákazníkov, ktorú neustále rozširujeme. Poskytujeme tak možnosť kontaktovať našich zákazníkov, aby ste sami mohli porovnať reálne skúsenosti s našimi materiálmi a našou prácou a predovšetkým spoznať efekt striekanej izolácie.
 • Používame komponenty pre výrobu izolačnej peny od koncernu Huntsman - nemeckého nadnárodného koncernu a sme výhradným distribútorom firmy Huntsman pre Českú a Slovenskú republiku. Jedinou výnimkou je priama distribúcia peny Hunstman pre popredného českého výrobcu bojlerov Dražice. Firma Huntsman je tiež dodávateľom polyuretánových produktov pre všetky divízie koncernu Volkswagen, alebo BMW.
 • Naše materiály sú vďaka pôvodu komponentov koncipované priamo pre naše klimatické podmienky. Často sa stáva, že sú naše peny porovnávané s penami navrhnutými pre teplejšie klimatické podmienky, a aj ich testy sú vykonávané za iných podmienok. Najčastejšie sa jedná o porovnanie pien, kde súčiniteľ tepelnej vodivosti je vykonávaný pri iných teplotách - obvykle pri 23 stupňoch Celzia, namiesto nami deklarovaných 10 stupňov Celzia.
 • Nikdy sa počas existencie firmy nestalo, aby sme nevyriešili niektorú z reklamácií, ktorá sa z času na čas objaví pri každom podnikaní. Vždy sme ich vyriešili k plnej spokojnosti zákazníka.
 • Mnoho firiem, ktoré ponúkajú nižšiu cenu sú veľmi malé firmy, pri ktorých nie je jasná ani minulosť, ani budúcnosť firmy. Firmy potom zanikajú a nie je možnosť riešiť prípadné reklamácie. Nestarajú sa o dobré meno ani firmy, ani polyuretánu ako vynikajúcej tepelnej izolácie.
 • Naša spoločnosť zamestnáva vyše 50 kmeňových zamestnancov, čo je veľká zodpovednosť. Nie je naším záujmom využívať nekvalitnú pracovnú silu na úkor kvality. Naši zamestnanci sú naším portfóliom, ktoré nám vďaka svojim kvalitám zabezpečuje našu poprednú pozíciu na trhu v oblasti striekaných izolácií.
 • Kladieme veľký dôraz na dôkladné preškolenie všetkých aplikátorov pre aplikáciu peny. Všetci mávajú pravidelné školenia BOZP, rovnako realizujeme školenia vodičov, či zamestnancov na prácu vo výškach atď. Naši aplikátori sú školení pod dohľadom naozaj skúsených predákov, ktorí sú tu už od začiatku existencie firmy. Ďalej disponujeme certifikátom ISO, ktorý nájdete na webových stránkach.
 • Na naše materiály poskytujeme veľmi dlhú záruku v dĺžke až 30-tich rokov. A vzhľadom k tomu, že sme tak trochu aj rodinnou firmou, veríme našej práci a robíme všetko pre to, aby sme na našom trhu boli oveľa dlhšie, než po dobu záruky, ktorú ponúkame.
 • Inovujeme - stále hľadáme nové postupy a materiály, predovšetkým sa to týka veľmi kvalitných hydroizolačných materiálov, antibakteriálnych a fungicídnych nástrekov pre oblasť potravinárstva a zdravotníctva. Všetky naše materiály testujeme a podrobujeme rôznym skúškam. Udržujeme tak vysoký štandard kvality ponúkaných služieb.
 • Naším cieľom je propagácia polyuretánových penových izolácií na českom a slovenskom trhu a postupné vytlačenie klasických materiálov na báze kamenného ​​alebo skleného vlákna, ktoré sú už dnes prežité a z hľadiska životnosti a nákladnosti na výrobu i neekologické.
 • Spolupracujeme so všetkými hlavnými distribútormi zariadenia pre nástrek od firmy Graco a naši aplikátori, technici, rozpočtár aj ďalší zamestnanci prechádzajú vstupným školením prostredníctvom firmy Graco.
 • Sila nástreku uvedená v našej kalkulácii je garantovaná a naši aplikátori na to majú povinne dohliadať . Konkurenčné firmy zvyčajne ponúknu napr. 20 cm peny, ale s priemernou odchýlkou + - 2 cm. V konečnom dôsledku je potom na väčšine 18 cm peny a zákazník nemá možnosť sa voči tomu brániť. Jednou z našich hlavných konkurenčných výhod je, že zákazník od nás dostane vždy to, čo si objednal a prípadný prestrek je len bonusom pre zákazníka.
 • Disponujeme sieťou obchodno-technických poradcov po celej ČR a na Slovensku. Zameriavame sa na komplexné riešenie potrieb zákazníka tak, aby bol maximálne spokojný.