Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Prečo izolovať s nami

 • Pod značkou Chytrá pena bolo zrealizovaných už viac ako 5.500 stavieb, čo stavia značku do pozície absolútneho lídra trhu.
 • Chytrá pena disponuje rozsiahlou sieťou referenčných zákazníkov, ktorá sa neustále rozširuje. Poskytujeme tak možnosť kontaktovať našich zákazníkov, aby ste sami mohli zistiť reálne skúsenosti s našimi materiálmi, našou prácou a predovšetkým efektu striekanej izolácie.
 • Používame komponenty pre výrobu izolačnej peny od koncernu Huntsman - nemeckého nadnárodného koncernu a sme výhradným distribútorom firmy Huntsman pre Českú a Slovenskú republiku. Jedinou výnimkou je priama distribúcia peny Hunstman pre popredného českého výrobcu bojlerov Dražice. Firma Huntsman je taktiež dodávateľom polyuretánových produktov pre všetky divízie koncernu Volkswagen, či BMW.
 • Naše materiály sú vďaka pôvodu komponentov koncipované priamo pre naše klimatické podmienky. Často sa stáva, že naše peny sú porovnávané s penami navrhnutými pre teplejšie klimatické podmienky, a aj testy sú vykonávané za iných podmienok. Najčastejšie sa jedná o porovnanie pien, kde súčiniteľ tepelnej vodivosti je vykonávaný pri iných teplotách - obvykle pri 23 stupňov Celzia, namiesto nami deklarovaných 10 stupňov Celzia.
 • Kladieme veľký dôraz na dôkladné preškolenie všetkých aplikátorov pre aplikáciu peny. Všetci majú pravidelné školenie BOZP, vodičských schopností, práce vo výškach atď. Naši aplikátori sú školení pod dohľadom naozaj skúsených predákov.
 • Naši zamestnanci sú naším portfóliom, ktoré nám vďaka svojim kvalitám zabezpečuje našu poprednú pozíciu na trhu v oblasti striekaných izolácií.
 • Na našu prácu poskytujeme záruku v dĺžke 5-tich rokov. Životnosť našich materiálov je však viac ako 30 rokov.
 • Inovujeme - hľadáme stále nové postupy a materiály, predovšetkým čo sa týka veľmi kvalitných hydroizolačných materiálov, antibakteriálnych a fungicídnych nástrekov pre oblasť potravinárstva a zdravotníctva. Všetky naše materiály testujeme a podrobujeme rôznym skúškam. Udržujeme tak vysoký štandard kvality ponúkaných služieb.
 • Naším cieľom je propagácia polyuretánových penových izolácií na českom a slovenskom trhu a postupné vytlačenie klasických materiálov na báze kamenného, ​​alebo skleného vlákna, ktoré sú už dnes prežitkom a z hľadiska životnosti a nákladnosti na výrobu i neekologické.
 • Spolupracujeme so všetkými hlavnými distribútormi zariadenia pre nástrek od firmy Graco a naši aplikátori, technici, rozpočtári i ďalší prechádzajú vstupným školením priamo zastúpcami firmy Graco.
 • Sila nástreku uvedená v našej kalkulácii je garantovaná. Naši aplikátori majú povinnosť toto strážiť. Zvyčajne to býva tak, že konkurenčné firmy ponúknu napr. 20 cm peny, ale to je braná ako priemerná hodnota + - 2 cm. Takže v konečnom výsledku tam je vo väčšine 18 cm a zákazník nemá možnosť sa tomu brániť. Je to jedna z našich hlavných konkurenčných výhod, kedy zákazník od nás dostane vždy to, čo si objednal a prípadný prestrik je bonusom pre zákazníka.
 • Disponujeme sieťou obchodno-technických poradcov po celej ČR a na Slovensku. Zameriavame sa na komplexné riešenia potrieb zákazníka tak, aby bol maximálne spokojný.