Viac než izolácia ...
AKCIA 10 % zľava

Zaistite si ceny roku 2018 aj v roku 2019

Na realizáciu v januári a februári vám dáme zľavu 10% .

Potravinársky priemysel

Už žiadne plesne...

Izolácia Chytrou penou je vhodným riešením aj v potravinárskom priemysle. Či ide o skladisko potravín, výrobne, či trebárs reštauračné zariadenia, Chytrá pena je 100% ekologicky nezávadná a šetrná k životnému prostrediu. Výber konkrétnej peny sa podľa umiestnenia líšia - jednotlivé peny majú odlišné fyzikálne vlastnosti a rozdielnu tepelnú účinnosť.

Mäkká pena EKO S 500 napríklad skvelo zaizoluje a na rozdiel od sklenej vaty či celulózy má nulovú potravinovú hodnotu a nechutí hlodavcom ani iným škodcom. Utesní každú škáru a nenechá voľnú ani medzierku, nemusíte sa teda báť ani vzniku plesní.

Mäkká pena sa skvelo hodí ako izolácia striech, priečok, stien a stropov či trebárs miest, ktoré sú menej namáhané. Je paropriepustná, vzduchotesná a funguje aj ako zvuková izolácia, preto ju je možné použiť aj v miestach s množstvom hluku.

Poradí si aj s vlhkými miestnosťami

Oproti tomu tvrdé peny majú vďaka uzavretej bunkovej štruktúre hydroizolačné vlastnosti a fungujú samy o sebe ako parozábrany. Hodia sa tak napríklad na strechy, podlahy, do vlhkých miestností či trebárs do kuchýň.

Hydroizolačné nátery a nástreky

Hydroizolačné systémy Múdra pena sú certifikované pre styk s pitnou vodou, povrch je ľahko umývateľný a vďaka unikátnej technológii za jeden deň pokryjeme plochu až 1000 m2.

Protiplesňové nátery

Naša spoločnosť realizuje tiež unikátny antibakteriálny a protiplesňový náter s obsahom iónov striebra pre väčší účinok na hubenie baktérií.

Izolácia Chytrou penou je skvelým riešením pre potravinársky priemysel nielen vďaka unikátnym tepelno-izolačným vlastnostiam, ale aj pre svoj vysoký hygienický štandard.

Hodí sa pre

  • odstránenie premŕzanie, stúpanie vlhkosti, odstránenie kondenzácie
  • kuchyne,umývateľné priestory, hygienicky náročné priestory

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku