Viac než izolácia ...
AKCIA 10 % zľava

Zaistite si ceny roku 2018 aj v roku 2019

Na realizáciu v januári a februári vám dáme zľavu 10% .

Ochrana proti znečisteniu

Znečistenie povrchov a ochrana pred organickým prerastaním

      V rámci divízie Chytrých náterov disponuje naša spoločnosť tiež jedinečnými prípravkami, ktoré slúžia na ošetrenie poréznych materiálov ako ochrana proti organickému prerastaniu, proti vzniku škvŕn a najrôznejšej špine. Takto impregnované materiály sa stávajú hydrofóbnymi, takže odpudzujú vodu, ktorá so sebou nesie rôzne znečistenia a vznik škvŕn. Ošetrený povrch sa tak stáva odolný nielen voči olejovým či iným škvrnám (ktoré sa do ošetreného povrchu nevsakujú, tak sa ľahko vyčistia), ale aj proti škvrnám po žuvačkách, plagátoch a graffiti.

Nátery tiež zabraňujú organickému rastu (machy, riasy, plesne, huby) a poškodeniu mrazom. Plochy ošetrené týmito prípravkami zostanú dlhšie čisté a výrazne znížia bežné cykly čistenia a prípadné čistenie je neporovnateľne rýchlejšie a jednoduchšie, čím sa znížia náklady na čistenie.

Výhody:

  • Dlhodobá ochrana proti špine, škvrnám, organickému prerastaniu, mrazu, UV žiareniu, graffiti, škvrnám po žuvačkách
  • Použitie na mnoho druhov materiálov ako je betón, tehly, pieskovec, žula, murivo, terazzo, mramor, granit, dlažba, prírodný kameň
  • Náter je bezfarebný – nemá vplyv na pôvodný vzhľad, nezanecháva neprirodzene lesklý vzhľad
  • Ošetrený povrch je hydrofóbny, ale uchováva si paropriepustnosť
  • Jednoduchá aplikácia náterom (štetcom, valčekom) alebo nízkotlakovým nástrekom

Dlhodobá ochrana proti špine zaistí výrazné zníženie nákladov na čistenie

Možnosti a oblasti využitia:

  • Všade, kde je potreba udržať frekventované povrchy v čistote a pritom minimalizovať náklady na ich čistenie. Jedná sa predovšetkým o verejné priestranstvá ako sú pešie zóny, námestia, parkoviská, vstupné haly, reprezentatívne priestory, výstavné plochy, obchodné centrá, autobusová a vlaková stanica, podchody, showroomy, stanice metra, atď.