Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolácia podkrovia

Zateplenie podkrovia je najdôležitejšie z celej konštrukcie domu. Ak má dom nové okná aj zateplenú fasádu, ale nemá dostatočnú tepelnú izoláciu podkrovia, nemôžeme očakávať výrazné úspory za vykurovanie. Každý určite vie, že teplý vzduch stúpa nahor a ak ho tepelná izolácia nezastaví, môžeme smelo povedať, že kúrime "Pánu Bohu do okien ..."

Zateplenie Chytrou pěnou rieši nielen problém s únikom teplého vzduchu, ale má aj jedinečný obrátený efekt, teda zabraňuje prehrievaniu priestoru v letných mesiacoch.

Tepelná izolácia Chytrá pěna je ekologická a zdravotne úplne nezávadná. Pomáha vytvárať zdravé prostredie vo Vašom dome, a to vďaka nulovej tvorbe plesní, nepriepustnosti prachu či vynikajúcej zvukovej pohltivosti. S izoláciou vďaka výborným difúznym vlastnostiam pár a nepriepustnosti vzduchu nedochádza ku kondenzácii.

Otvorené bunky (v prípade mäkkých pien) sa starajú o pohlcovanie všetkých nežiadúcich zvukov, ktoré by Vás mohli vyrušovať. Naopak uzatvorené bunky v štruktúre tvrdých pien zabraňujú prestupu vlhkosti a slúžia ako parozábrana.

Podľa typu stavby a skladby konštrukcie navrhneme vhodný typ Chytré pěny a podľa Vašich požiadaviek na zateplenie a cenovú reláciu vyberieme ideálny produkt presne pre Vás.

Investícia do zateplenia podkrovia sa vďaka zníženiu nákladov na vykurovanie o 30-70% vráti za 3-5 rokov.

A navyše Vám poskytneme záruku až  na 30 rokov!

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku