Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Tepelná izolácia podkrovia

Zateplenie podkrovia je najdôležitejšie z celej konštrukcie domu. Ak má dom nové okná aj zateplenú fasádu plenú fasádu, ale nemá dostatočnú tepelnú izoláciu podkrovia, nemôžeme očakávať výrazné úspory za vykurovanie. Každý určite vie, že teplý vzduch stúpa nahor a ak ho tepelná izolácia nezastaví, môžeme smelo povedať, že kúrime "Pánu Bohu do okien ..."

Zateplenie Chytrou penou rieši nielen problém s únikom teplého vzduchu, ale má aj jedinečný obrátený efekt, teda zabraňuje prehrievanie priestoru v letných mesiacoch.

Tepelná izolácia Chytrá pena je ekologická a zdravotne úplne nezávadná. Pomáha vytvárať zdravé prostredie vo Vašom dome a to vďaka nulovej tvorbe plesní, nepriepustnosti prachu či vynikajúcej zvukovej pohltivosti. S izoláciou vďaka výborným difúznym vlastnostiam pár a nepriepustnosti vzduchu nedochádza ku kondenzácii.

Otvorené bunky (v prípade mäkkých pien) sa starajú o pohlcovanie všetkých nežiadúcich zvukov, ktoré by Vás mohli vyrušovať. Naopak uzatvorené bunky v štruktúre tvrdých pien zabraňujú prestupu vlhkosti a slúžia ako parozábrana.

Podľa typu stavby a skladby konštrukcie navrhneme vhodný typ Chytrej peny a podľa Vašich požiadaviek na zateplenie a cenovú reláciu vyberieme ideálny produkt presne pre Vás.

Investícia do zateplenia podkrovia sa vďaka zníženiu nákladov na vykurovanie o 30-70% vráti za 3-5 rokov.

A navyše Vám poskytneme záruku až 30 rokov!

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku