Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Hydroizolácia terasy a balkónov

Pri konštrukcii terás a balkónov je hydroizolácia jedným z najdôležitejších bodov, ktoré sa oplatí nepodceniť - následné zatekanie je totiž výrazným a častým problémom. A nielen to, hrozbou je aj vietor, slnečné žiarenie a mechanické opotrebovanie. Terasy a balkóny si preto vyžadujú dokonalú izoláciu, inak sa výrazne skracuje ich životnosť.

Hydroizolačné systémy Chytrá pěna sú často využívané práve na izoláciu terás a balkónov. Hydroizolácia môže byť vložená do skladby konštrukcie a na nej bude položená konečná povrchová úprava podľa požiadavky zákazníka. Môžeme tiež na hydroizolačný systém aplikovať alifatický lak s protišmykovým vsypom a vytvoriť tak konečný povrch, ktorý je odolný proti UV žiareniu, ľahko umývateľný a s dlhoročnou trvanlivosťou.

Ak je nutné existujúcu terasu rekonštruovať, hydroizolačné systémy Chytrá pěna umožnia aplikáciu priamo na existujúci povrch a celú rekonštrukciu tak môžu výrazne zlacniť. Naši technickí pracovníci bezplatne navrhnú riešenie presne a práve pre Vašu terasu.

Hodí sa pre

  • izolácie pod dlažbu, konečná povrchová úprava
  • rekonštrukcia domu, izolácia vrátane zateplenia pod dlažbu

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku