Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Hydroizolácia podlahy

Naša hydroizolácia vďaka svojim vynikajúcim mechanickým a chemickým vlastnostiam tvorí extrémne odolnú povrchovú vrstvu. Vodeodolná membrána s obsahom 100% pevných látok je bez výskytu akýchkoľvek spojových alebo prekrývajúcich sa miest, dokáže utesniť miesta v rohoch, povrch sa tiež môže ľahko čistiť a umývať.

Produkt je plne priľnavý k povrchu, je šetrný k životnému prostrediu a jeho veľkou výhodou je rýchle zaschnutie do 5 sekúnd. Vzhľadom k rýchlosti aplikácie je možné izolovať až 1000 mza pracovný deň.

Hydroizolačná vrstva sa môže vysoko zaťažovať, a preto je vhodná aj na podlahy s rolovaním automobilov, vysokozdvižných vozíkov a pod.

 

Príklad použitia hydroizolácie v skladbe podlahy

1. Príprava povrchu

2. Opatrenia základného/penetračného náteru

3. Membrána polyurea

4. Nová vrstva penetračného náteru

5. Keramická povrchová úprava, zafixovaná s použitím malty

Skladba podlahy

 

 

 

 

 

 

 

 

Priemyselná hydroizolácia

Pre priemyselné haly alebo napríklad parkoviská, či podzemné garáže používame ešte alifatické laky ako konečnú povrchovú úpravu s maximálnou mechanickou odolnosťou.

Povrch je tiež možné odlíšiť farebne a prípadne použiť vsyp kremičitého piesku pre vytvorenie protišmykového či dekoratívneho povrchu. Táto úprava sa používa napríklad na terasách, detských ihriskách, chodníkoch, koridoroch alebo tiež lezeckých stenách.

Hodí sa pre

  • terasy, balkony, základy, sklepy, sklady
  • rekonstrukce domu, práčovne, sušiarne, garáže

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku