Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Izolácia novej generácie Pernek

S Chytrou pěnou zateplíme čokoľvek

Tepelná izolácia podkroví, striech, stien, povaly, ale taktiež napríklad chladiarenských boxov či bazénov sa dá zvládnuť veľmi rýchlo a efektívne. Zateplenie pomocou polyuretanovej peny patrí medzi tie najlepšie metódy izolácie. Nástrek je rovnomerný a nezanechá prázne miesto ani v tých najhoršie dostupných miestach. Pena nestráca takmer nič zo svojich skvelých vlastností a vydrží tak desiatky rokov.

Chcete vedieť viac?

Investícia do izolácie Chytrou penou sa do vašich peňaženiek vráti do 3-5 rokov, pretože ňou poriadne ušetríte na tepelných strátach. Penová izolácia predstavuje skvelú volbu nie len pri rekonštrukciách, ale i zateplovaní nových budov. Zateplíme akúkoľvek stavbu, či to bude rekreačná chata ale pasívny domček.

Spočítajte si cenu

Rozhodnutie pre Chytrú Pěnu je naozaj múdrou voľbou, máme za sebou viac ako 4500 projektov a veľa skúseností. Penu nanášame rýchlosťou 200m2 a ešte od nás dostanete 30 ročnú záruku. Neveríte? Objednejte si návštevu nášho odborného konzultanta, ktorý vám všetky vaše otázky rád a nezáväzne zodpovie.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku