Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Chytré nátery

Chytré nátery® slúžia primárne ako ochrana povrchov pred znečistením prírodnými alebo umelými vplyvmi, vznikom plesní a hubeniu baktérií. Vie tiež povrchy dokonale vyčistiť, odmastiť a obnoviť pôvodný vzhľad a celú štruktúru povrchu zvýrazniť a rozjasniť. Použitie je veľmi široké od verejných plôch, cez priemyselné či hygienicky náročné prevádzky, až po fasády, chodníky či múriky rodinných domov.

Chytré nátery sa delia na tri vzájomne kombinovateľné programy:

program Antigraffiti

Zahŕňa niekoľko druhov antigraffiti náterov, ktoré sú určené ako preventívna ochrana fasád, múrov alebo objektov. Do tohto systému patria tiež odstraňovače graffiti a odstraňovače tieňov.

program Biodex

Antibakteriálne a protiplesňové nátery s obsahom iónov striebra s dokonalým účinkom na ničenie baktérií. Náter dlhodobo plne zabezpečí praktickú prevádzkovú sterilitu akýchkoľvek povrchov, ktoré vyžadujú najprísnejšie hygienické kritériá a to aj v segmentoch ako je zdravotníctvo alebo potravinársky priemysel.

program Multiclean & Highlight

Program zameraný na udržanie frekventovaných povrchov v čistote a minimalizácii nákladov na ich čistenie. Nátery účinné proti organickému prerastaniu, proti vzniku škvŕn a najrôznejšej špiny, ale aj proti škvrnám po žuvačkách, plagátoch a graffiti. Súčasťou programu sú zvýrazňovače farieb ako unikátne prostriedky, ktoré dokážu rozjasniť a zvýrazniť akýkoľvek povrch a jeho prirodzenú farbu a štruktúru.

Chytré nátery sú programová divízie obchodnej skupiny Chytrá pena