Viac než izolácia ...

Ako vyčistiť graffiti? Chytré nátery: lesklejší povrch aj boj proti vandalom

Zbaviť sa nečistôt stien, ako sú plesne, baktérie, či trebárs graffiti, niekedy predstavuje ťažký oriešok. Program Chytré nátery sa preto zameriava nielen na produkty, pomocou ktorých znečistenie odstránite, ale aj na produkty, ktorými povrch ochránite. Špina ani výtvory vandala na stene nepriľnú a vy ich jednoducho zotriete.

Ako zatočiť s graffiti?

Program Antigraffiti zahŕňa odstraňovače graffiti aj odstraňovače tieňov, ktoré na povrchu zostanú po neúspešnom čistení. Odstraňovače AG si poradí s aerosólovými sprejmi, fixkami a najrôznejšími značkovačmi, a to aj v prípade, že sa jedná o háklivý povrch, ako sú dopravné značky, či polykarbonátové presklenia.

Najlepšia je ale prevencia, ktorú zabezpečujú antigraffiti nátery NU-GUARD až na desať rokov. Náter ľahko nanesiete štetcom alebo valčekom na omietku, betón, mramor, sklo, sklolaminát, kov, kachličky. Keď vandal takto ošetrený povrch pokreslí, farba k nemu nepriľne a vy ju potom ľahko zmyjete handrou a horúcou vodou. Náter je číry, takže ho môžete používať aj tam, kde je potreba zachovať pôvodný vzhľad objektov.

Protiplesňové nátery

Účinnou ochranou proti plesni je systém Biodex, ktorý obsahuje ióny striebra, má antibakteriálne účinky a vyhovuje aj priestorom náročným na vysoké hygienické štandardy ako sú sklady potravín, potravinárske prevádzky, laboratóriá, konzervárne a zdravotnícke prevádzky. Náter spĺňa medzinárodnú hygienickú normu ISO100000. Náter zabraňuje tvorbe zlatého stafylokoka a rôznych ďalších druhov baktérií.

Náter sa ľahko nanáša, priľne k omietke a ďalším povrchom bez problému, ľahko sa udržiava a odoláva UV žiareniu. Účinkuje desať rokov. Program Biodex vám radi predvedieme zadarmo za bežnej prevádzky – pri jeho aplikácii nemusíte prerušovať prácu.

Nátery zvýrazňujúce farby

Program Multiclean & Highlight ponúka prípravky, pomocou ktorých zvýrazníte farbu a štruktúru povrchov z prírodného kameňa, ako je mramor, bridlica, žula a podobne. Povrch sa aplikáciou náteru rozjasní, zvýrazní a získa odolnosť proti znečisteniu vodou a olejom, proti organickému rastu je mrazuvzdorný a celkovo odolnejší proti špine. V tomto radu nájdete prípravky pre všetky povrchy, NU-CRYL WRS na zvislé povrchy ako sú betónové, kamenné a pieskovcové múry či trebárs NU-CRYL WRS EXTRA pre ochranu vodorovných povrchov, tzn. podláh tvorených z lešteného betónu, mramoru, žuly, dlažby apod. S prípravkom COLOUR ENHANCER sa farba podkladu rozžiari natoľko, že bude vyzerať ako nový.

Na odmastenie, odstránenie škvŕn a špiny z múrov, tehál, betónov alebo omietok odporúčame prípravok MULTI CLEAN a na dlažby, ktoré sú znečistené mastnými škvrnami či trebárs aj nalepenými žuvačkami odporúčame prípravok PAVE CLEAN.

 

Cenová kalkulácia Návšteva technika zadarmo

Pridajte svoj názor

Opíšte prosím do vedľajšieho poľa číslice z obrázku:

Komentáre článku (0)