Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Radíme vám

Ako ušetriť za kúrenie

Poplatky za elektrickú energiu šli tento rok prudko nahor a v mnohých rozpočtoch spôsobili značný otras. Cenu energií neovplyvníte, môžete však kúriť menej a ušetriť nemalú sumu aj svoje zdravie. Poradíme vám, ako na to.

03.03.2022 Číst dále

Ako ušetriť za plyn?

Ak patríte medzi približne 50 percent českých domácností, ktoré kúria plynom, pravdepodobne už viete, že v súčasnej dobe zmena dodávateľa veľkú úsporu neprinesie. Existuje ale niekoľko ďalších možností, ako výdaje za plyn znížiť.

03.03.2022 Číst dále

Pozor na nesprávnu aplikáciu izolácie

Naši odborníci vám zároveň dokážu kvalifikovane poradiť a zhotoviť návrh vlastnej izolačnej vrstvy, pri ktorom vždy berú do úvahy teplotné a vlhkostné charakteristiky miesta, do ktorého má byť PUR izolácia umiestnená a kde má dlhé roky slúžiť. Viac tu.

07.09.2021 Číst dále

Prečo je tepelná izolácia v lete dôležitá?

Tepelnú izoláciu zďaleka neoceníte len v zime, ale aj v horúcich letných dňoch. Aj keď sa to môže zdať na prvý pohľad ako paradox, dobré zateplenie vám nielenže v chladných mesiacoch zníži únik tepla z domácnosti, ale v lete funguje presne naopak a vy mu za to budete veľmi vďační.

19.08.2021 Číst dále

Rozdiel medzi PUR a PIR penou

Penová izolácia patrí v súčasnej dobe medzi najefektívnejšie stavebné a priemyselné izolácie. ⭐ Občas však môžete naraziť na dva rôzne termíny – PUR pena a PIR pena.

V dnešnom článku sa pozrieme na to, aký je medzi týmito materiálmi rozdiel a aké výhody poskytuje penová izolácia ako taká.

08.04.2021 Číst dále