Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
Znáte z TV - Loskuták

Radíme vám

Ideálny čas na zatepľovanie? Máj!

Máte v pláne zatepliť si svoj dom alebo záhradu, ale stále váhate, kedy sa do toho pustiť? Tak na nič nečakajte a začnite ihneď. Jedine tak budete mať svoj dom pripravený už na letné horúčavy. Navyše máj je skvelým obdobím pre zatepľovanie PUR penou, materiálom, ktorý perfektne zateplí každú medzeru a vydrží vám desiatky rokov.

29.04.2019 Číst dále

Polyuretánová pena šetrí nielen peniaze, ale aj prírodu

Izolácia polyuretánovou penou je veľmi obľúbená kvôli svojim skvelým funkčným vlastnostiam. Stačí naniesť tenkú vrstvu, ľahko sa dostane aj do obtiažne prístupných miest a vydrží niekoľko desiatok rokov. Čo to ale vlastne ten polyuretán je? A aký má vplyv na našu prírodu?

02.01.2018 Číst dále

Chytrá pena nebo polystyren?

Tepelná izolace budov je velice důležitým tématem, pokud je totiž precizně udělaná, může ušetřit spoustu peněz na únicích energie a také ulevit životnímu prostředí.  Izolačních materiálů je víc druhů a liší se svými vlastnosti, jako je například součinitel tepelné vodivosti, schopnost látky vyrovnávat teplotní rozdíly, ale také mnohými dalšími, přilnavostí, životností apod.  Jaké jsou rozdíly mezi izolací polystyrenem a Chytrou pěnou?

14.06.2017 Číst dále

Výhody Chytrej peny

Aké má chytrá pena výhody? Pozrite sa na náš článok, ktorý stručne všetky výhody zmieňuje a vysvetľuje.

25.11.2015 Číst dále