Viac než izolácia ...
phone+421 904 092 669
Znáte z TV - Loskuták

Atypické moderné stavby

Staviate či rekonštruujete atypickú stavbu?

S Chytrou pěnou je zateplenie jednoduché a prístupné odkiaľkoľvek!

Ak zvažujete stavbu atypického moderného domu alebo jeho rekonštrukciu, určite si lámete hlavu ako jednoducho zatepliť aj ťažko prístupné miesta. A že nemáte obyčajný dom v tvare kocky? Nevadí.

Striekaná Chytrá pěna si poradí so základmi, fasádou, stropmi i strechou. Váš dom v zime skvele zateplí a v lete naopak príjemne schladí, takže doma nebudete mať ako v saune.

Energia za babku

Medzi našimi službami nájdete viac úrovní zateplenia. Najvýraznejšiu úsporu zaručuje Chytrá pěna PASIV - služba, ktorá je určená pre pasívne a ekologické domy.

Pasívne domy využívajú moderné technológie riadeného vetrania a využívanie tepla zo vzduchu a spolu s kvalitnou izoláciou Chytrou pěnou zrazí poplatky za energie na minimum. Investícia do izolácie sa Vám tak vráti už za pár rokov.

K modernému domu aj moderný bazén

Chceli by ste si postaviť k svojmu rodinnému domu aj pekný bazén?  Hydroizolácia od Chytré pěny je vhodná na izoláciu vodných nádrží a bazénov a poskytuje dokonalú izoláciu proti vode a mechanickému poškodeniu. Navyše je odolná voči chemickým látkam.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku