Viac než izolácia ...
phone+421 904 017 102
AKCIA 10 % zľava

Apríl je ten pravý čas na zateplenie

Využite jarné akčné ponuky. A zatepľuje so zľavu 10%.

Atypické moderné stavby

Staviate či rekonštruujete atypickú stavbu?

S Chytrou penou je zateplenie jednoduché a prístupné odkiaľkoľvek!

Ak zvažujete stavbu atypického moderného domu alebo jeho rekonštrukcii, určite si lámete hlavu ako jednoducho zatepliť aj ťažko prístupné miesta. A že nemáte obyčajný domček v tvare kocky? Nevadí.

Striekaná Chytra pena si poradí so základmi, fasádou, stropy i strechou. Váš dom v zime skvele zateplí a v lete naopak príjemne schladí, takže doma nebudete mať ako v saune.

Energia za babku

Medzi našimi službami nájdete viac úrovní zateplenia. Najvýraznejší úsporu zaručuje Chytrá pena PASIV, služba, ktorá je určená pre pasívne a ekologické domy.

Pasívne domy využívajú moderné technológie riadeného vetrania a využívanie tepla zo vzduchu a spolu s kvalitnou izoláciou Chytrou penou zrazí poplatky za energie na minimum. Investície do izolácie sa vám tak vráti už za pár rokov.

K modernému domu aj moderné bazén

Chceli by ste si postaviť k svojmu rodinnému domu aj pekný bazén?  Hydroizolácie od Chytré peny je vhodná na izoláciu vodných nádrží a bazénov a poskytuje dokonalú izoláciu proti vode a mechanickému poškodeniu. Navyše je odolná voči chemickým látkam.

Spočítajte si cenu Vašej izolácie

Spočítajte
si cenu
vašej izolácie
? ? ? ? ?
? ? ? (viac)
+ Pridať poznámku